strój piłkarski mbappe Podczas kolejnego sezonu

strój piłkarski mbappe Podczas kolejnego sezonu w Paryżu udało mu się podobnie jak w poprzednim sezonie. Strzelił osiem bramek w dwudziestu siedmiu meczach mistrzostw. Następnie rozegrał swój ostatni mecz z Paryżem podczas finału Pucharu Francji, niestety wygrany przez Auxerre. W konflikcie ze swoim trenerem, Luisem Fernandezem, Ronaldinho opuścił PSG, nie będąc w stanie zaoferować francuskiego tytułu paryskim kibicom. Podróżował 20 lipca 2003 r. Do Barcelony. Kwota przelewu wynosiłaby około trzydzieści milionów euro na pięcioletnią umowę. Od czasu przybycia do katalońskiego klubu Ronaldinho został uznany za prawdziwą gwiazdę. Nie zwlekał z czarowaniem hiszpańskich kibiców swoimi dryblingami. W tym sezonie strzelił czternaście bramek w trzydziestu meczach mistrzostw z „stroje piłkarskie dla dzieci z własnym imieniem Bar? A”. Zdobył w szczególności Puchar EFE, nagradzając najlepszego południowoamerykańskiego zawodnika mistrzostw Hiszpanii.