koszulka juventus dybala Mecz dnia 2 zamienił się w c

koszulka juventus dybala Mecz dnia 2 zamienił się w coś w rodzaju post mortem, kiedy porażka Arsenalu 2:1 z Brigthon & Hove Albion trafiła pod lupę w niedzielę wieczorem. Kolejne porażki z Manchesterem City zdawały się zepchnąć Kanonierów na nowy poziom , ale nawet starcie z awansowaną drużyną nie dało wytchnienia podopiecznym Arsene'a Wengera. Arsenal przegrał 2:0 na Amex Stadium w ciągu pierwszych 26 minut, gdy Lewis Dunk i Glenn Murray skorzystali z wątpliwej bramki Petra Cecha. Drugi gol Pierre'a-Emericka Aubameyanga dla Kanonierów okazał się tylko uderzeniem pocieszenia.

Nawet jak na standardy Arsenalu w ich trudnym sezonie, był to nowy dołek dla klubu – a jednym człowiekiem, który zgłosił się do wielkiej krytyki, był nikt inny jak Mesut Ozil. W klubie było wielkie podekscytowanie, gdy Ozil spektakularnie przedłużył swój kontrakt w środku wspaniałej serii osobistej formy. Shearer dostarcza potępiającą analizę dotyczącą Ozila Wielu fanów Arsenalu zauważyło spadek formy Ozila od czasu, gdy atrament wysechł na nowym kontrakcie, a jego występ w Brighton niewiele sugerował. szczególny element występu Arsenalu nie został zignorowany przez Alana Shearera w MOTD2 ze zjadliwą analizą niemieckiego pomocnika klubu. Legenda Newcastle podkreśliła kilka klipów, w których wysiłek Ozila był po prostu skandaliczny i można go było zobaczyć spacerującego po boisku, gdy Arsenal gonił korektor.

Shearer: Postawa i brak wysiłku ze strony Ozila „Brak reakcji, nic ze strony Ozila” – powiedział potępiająco Shearer. „Spójrz na niego, jak biega – właśnie tanie stroje piłkarskie z nadrukiem podpisał nowy kontrakt, miej trochę odpowiedzialności”. idzie, przegrał piłkę, a mimo to nie ma żadnego wysiłku, aby wrócić. „Kiedy masz takie nastawienie, masz poważ