koszulka sergio ramos Duża część rozmów transferowyc

koszulka sergio ramos Duża część rozmów transferowych wychodzących z Old Trafford tego lata obracała się wokół tych, których Jose Mourinho próbował wprowadzić do klubu. A jednak przed sezonem, który właśnie miał się rozpocząć, dodano tylko Victora Lindelofa i Romelu Lukaku do składu United do tej pory. Tymczasem Adnan Januzaj i Wayne Rooney zostali uznani za nadwyżki w stosunku do wymagań i sprzedani przez Mourinho, który wygląda na gotowy, aby jeszcze bardziej ograniczyć swój skład.

Przybycie Lindelofa z Benfiki zawsze sugerowało, że przynajmniej jeden starszy obrońca będzie mógł odejść tego lata po tym, jak dołączył do Erica Bailly'ego, Phila Jonesa, Chrisa Smallinga, Marcosa Rojo i Daleya Blinda jako potencjalny środkowy obrońca. Ze względu na pozycję pod koniec zeszłego sezonu jest mało prawdopodobne, że Mourinho będzie potrzebował wszystkich wyżej wymienionych nazwisk także w przyszłym sezonie. I według The Sun, szef United zdecydował, że Smalling będzie niefortunnym, który zostanie usunięty. Czerwone Diabły z Fulham w 2010 roku, Smalling zaliczył 153 występy i zdobył dwa tytuły w Premier League, Puchar Anglii, Puchar Ligi i Ligę Europy w ciągu ostatnich siedmiu lat. Ale to nie wystarczyło, aby utrzymać go w klubie, ponieważ jest pomyślał, że Mourinho dał hierarchii United swoje błogosławieństwo na sprzedaż Smallinga w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Zarówno on, jak i kolega środkowy obrońca koszulki piłkarskie dla niemowląt Jones byli powiązani z przejściem do West Brom na początku tygodnia, ale można przypuszczać, że będzie wiele innych klubów Premier League