koszulka hazard Manchesterem City, remisując 0:0 z

koszulka hazard Manchesterem City, remisując 0:0 z Evertonem w sobotnich derbach Merseyside. Jurgen Klopp, co zrozumiałe, prowadził zmiany na Goodison Park. Trent Alexander-Arnold i Alex Oxlade-Chamberlain obrócili się na ławkę, a starty otrzymali Ragnar Klavan, Dominic Solanke i długoletni nieobecni Nathaniel Clyne i Danny Ings.

Dwóch innych stałych bywalców Liverpoolu, którzy byli nieobecni w wyjściowej jedenastce Liverpoolu w Evertonie, to najlepszy strzelec Premier League Mohamed Salah i Roberto Firmino – i było to oczywiste. Przed rewanżem Ligi Mistrzów z Man City legenda Liverpoolu, Robbie Fowler, rzucił prawdę o tym, co jego To, co Robbie Fowler powiedział o drużynie Liverpoolu, nie wymaga przedstawiania kibicom Liverpoolu, ponieważ strzelił 183 gole w dwóch okresach w klubie, i ujawnił, co go martwi, gdy Firmino i Salah są zaginiony.

Były napastnik zwrócił uwagę na brak przewagi zespołu, a nawet porównał go do garnituru Primark, pisząc dla The Mirror: „Bez Mo Salah lub Roberto Firmino…” koszulki pilkarskie z wlasnym nadrukiem Liverpool nie jest wystarczająco ostry w ostatniej trzeciej części poziom. W rzeczywistości były tak ostre jak garnitur Primark (w Evertonie). Klopp wie, że ten brak opcji jest