koszulka liverpool salah krotnych mistrzów ligi. „Podoba m

koszulka liverpool salah krotnych mistrzów ligi. „Podoba mi się styl gry i drużyny” – powiedział Neymar po zapytaniu o potencjalny transfer do Premier League. „A kto wie, kiedyś chciałbym w to zagrać, tak”. Podziwiam Manchester United, Chelsea, Arsenal, Liverpool – to drużyny, które zawsze walczą.

– A potem masz trenerów wysokiego szczebla, takich jak Mourinho i Pep Guardiola. Są to trenerzy, z którymi każdy zawodnik chciałby pracować. Trafford, Mourinho podobno zastosował kilka taktyk. Według wspomnianych doniesień, Portugalczyk nie tylko jest skłonny zaoferować Neymarowi 425 000 funtów tygodniowej pensji po opodatkowaniu, ale osobiście dzwoni do 25-latka, aby omówić posunięcie. twierdził, że Mourinho obiecał Neymarowi, że będzie w kontakcie latem i że aktywuje klauzulę zwolnienia.

Mourinho wyraźnie myśli, że dodanie osobistego akcentu do negocjacji pomoże jego sprawie. Sprowadzenie Neymara do United byłoby kolejnym wielkim oświadczeniem Mourinho, który już pozyskał Paula Pogbę i Zlatana Ibrahimovica w swoim krótkim czasie w koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci United. Czerwone Diabły również potrzebują, aby Neymar strzelił i asystował odpowiednio 14 i 18 bramek we wszystkich rozgrywkach dla Barcelony w tym sezonie.