koszulka kevin de bruyne większych meczach. Gary

koszulka kevin de bruyne większych meczach. Gary Neville nigdy nie był największym fanem Lukaku, odkąd przeniósł wielkie pieniądze do United i jego komentarze po starciu w Sewilli sugeruje, że nie był pod wrażeniem.

Co więcej, były prawy obrońca Czerwonych Diabłów postawił nawet hipotezę, że Alexis Sanchez może być faworyzowany jako lider klubu, jeśli Lukaku nie odbierze swojej gry. Alexis Sanchez może zająć jego miejsce. wyjaśnił: „Myślę, że Lukaku spisał się dobrze, ale nadchodzi moment, w którym można by pomyśleć, że Sanchez wspiął się na szczyt i zobaczysz, że Lukaku wychodzi z zespołu”. Niemądrze byłoby sądzić, że Lukaku jest w tej chwili w słabej formie, chociaż fani United od jakiegoś czasu wzywają Sancheza, by grał bardziej centralnie, i jest duża szansa, że ​​Mourinho mógłby to wypróbować.

Poza tym im dłużej Lukaku klapsa w wielkich meczach, tym więcej fanów i Mourinho uzna to za zbieg okoliczności. A niewielu środkowych obrońców Premier League będzie chciało, żeby Sanchez pędził w ich stronę z piłką u jego stóp, to na pewno. myślisz, że Mourinho koszulki piłkarskie dla dzieci z własnym nadrukiem powinien zagrać Sancheza pod numerem dziewiątym? Wypowiedz się w sekcji komentarzy poniżej.