koszulka psg z własnym nadrukiem grał i ma mnóstwo osiąg

koszulka psg z własnym nadrukiem grał i ma mnóstwo osiągnięć w Premier League, ale Reinę można uznać za bardziej godną zaufania. Obecny człowiek Napoli zdobył nagrodę Złotej Rękawiczki Premier League w swoich pierwszych trzech sezonach w klubie.

Alvaro ArbeloaGlen Johnson i Steve Finnan mają tu swoje sprawy, ale trzeba powiedzieć, że Arbeloa odniosła jak dotąd największy sukces. Dwukrotnie wygrał Ligę Mistrzów, raz La Liga i dwukrotnie Copa del Rey z Realem Madryt, wygrywając Puchar Świata i Mistrzostwa Europy z Hiszpanią. Następnie zagrał 233 występy dla Realu.

Jamie Carragher Podobnie jak Gerrard, miejscowy chłopak Jamie Carragher jest uważany za bohatera na Merseyside i słusznie. Spędził całą swoją karierę z The Reds, grając 737 występów i wygrał wszystko, co było do wygrania z klubem, z wyjątkiem Premier League.

Sami Hyppia Fiński obrońca Sami Hyypia, który wyszedł ze względnego zapomnienia w Holandii, stał się kultowym bohaterem The Kop. Dwumetrowy środkowy bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem obrońca był zabójczy przy stałych fragmentach i był prawdziwym wojownikiem w obronie. Wystąpił 318 razy w Premier League i, podobnie jak Carragher, wygrał wszystko poza ligą.