koszulka barcelona dla dzieci Romelu Lukaku przybył do

koszulka barcelona dla dzieci Romelu Lukaku przybył do Manchesteru United tego lata z ciężarem oczekiwań na swoich barkach. W wieku zaledwie 24 lat Belg kosztował 75 milionów funtów i otrzymał zadanie dostarczenia goli, których United mógłby przegapić od najlepszego strzelca poprzedniego sezonu, Zlatana Ibrahimovic. Szwed został zwolniony latem, zanim w sierpniu podpisał nowy roczny kontrakt, po długotrwałej kontuzji odniesionej w Lidze Europejskiej w kwietniu, która wyklucza go do nowego roku.

A to, poza faktem, że rekordzista wszechczasów klubu, Wayne Rooney, powrócił do klubu dla chłopców, Evertonu, zwiększyło oczekiwanie Lukaku. Ale wydaje się, że jego ogromny ruch na Old Trafford nie zniechęcił go; z jego siedmioma bramkami w Premier League, które obecnie stawiają go na szczycie rankingów. To taka forma przed bramką, która może być różnica w wyścigu o tytuł, z ich rywalami z wielu miast, Manchesterem City, który obecnie znajduje się na szczycie tabeli ligowej o różnicy bramek. Napastnik przeszedł długą drogę od czasów, gdy był wyrzutkiem w Chelsea i został wypożyc

zony do West Brom i Evertonu, zanim przeszedł na stałe do Toffees. I trener Belgii, Roberto Martinez, który przyniósł go do Evertonu w 2014 r. – przyznaje, że widział jedną wielką zmianę w Lukaku od czasu jego letniej przesiadki na ściganie o tytuł Premier League. Martinez ujawnia dużą różnicę w Lukaku w United „Widziałem różnicę w dojrzałości Romelu od czasu jego koszulka piłkarska z własnym imieniem przeprowadzki do Manchesteru United ”, przyznał Martinez, per the Mirror. „Nadal jest bardzo młodym zawodnikiem, ale z łatwością poradził sobie z oczekiwaniami i tym, co na niego nałożył Man United.