koszulka liverpool z własnym nadrukiem Krążą pogłoski,

koszulka liverpool z własnym nadrukiem Krążą pogłoski, że Nail Fekir uda się tego lata do Liverpoolu. Od styczniowego odejścia Philippe'a Coutinho w głowach kibiców było, że powinni zainwestować w innego kreatywnego pomocnika. Nie zdobyli kasy przez zimę, ale - w parze z przybyciem Naby'ego Keity - klub może mieć swojego człowieka. W rzeczywistości powszechnie spekulowano, że Fekir po raz ostatni wystąpił w Lyonie we wczorajszym meczu z Nice.

To był szalenie ważny mecz dla klubu, z kwalifikacjami do Ligi Mistrzów na linii. Alassane Plea dał Lyonowi trochę nerwów na początku, wystrzeliwując Nicea na prowadzenie, ale Memphis Depay ukradł show z oszałamiającym hat-trickiem, aby dać drużynie gospodarzy wszystko trzy punkty. Możliwy ostatni mecz Fekira dla LyonuDruga bramka Plea nie wystarczyła, by pokrzyżować plany Lyonu. Był to również kolejny imponujący występ Fekira, który otrzymał owację na stojąco od kibiców gospodarzy, ponieważ został zmieniony w końcowych momentach meczu. A od gwizdka w pełnym wymiarze czasu wydarzenia związane z Fekirem przybrały bardzo interesujący zwrot akcji.

Transakcja „99 procent” zakończona teraz Klip Francuza, który załamuje się we łzach na linii bocznej i jest otoczony przez kolegów z drużyny, szybko stał się popularny na Twitterze. Potwierdzenie jego odejścia czy po prostu szczęście w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów?t-shirty piłkarskie dla dzieci  Można by pomyśleć, że to drugie, dopóki Fekir nie dał kibicom długiego aplauzu, co wielu uważało za oznakę pożegnania. Francuscy