koszulka de bruyne Tylko czas pokaże, czy Liverpool

koszulka de bruyne Tylko czas pokaże, czy Liverpool podjął właściwą decyzję, trzymając się tego lata Philippe'a Coutinho. Czerwoni zdecydowali się odrzucić kilka ofert z Barcelony o wartości około 100 milionów funtów, jednocześnie doskonale wiedząc, że Brazylijczyk chciał do nich dołączyć. nowe wyzwanie, znaczenie Coutinho dla drużyny Jurgena Kloppa było niewątpliwie głównym motywem stojącym na jego drodze przez klub.

Nawet oficjalny wniosek o transfer złożony w połowie sierpnia nie złamał determinacji Liverpoolu, biorąc pod uwagę trudności, jakie mieliby ze znalezieniem odpowiedniego zastępcy w tak krótkim czasie. Ale to nie znaczy, że The Reds nie przygotowywali planu awaryjnego, tak jak Barcelona stał się coraz bardziej zdeterminowany, by wypełnić gigantyczną pustkę pozostawioną przez Neymara. Tylko kilku wybranych graczy na świecie kwalifikowałoby się jako odpowiedni następcy Coutinho – i żaden nie byłby tani. Ofensywny pomocnik był jednym z najbardziej wpływowych graczy Liverpoolu w najnowszej historii, wniesienie 36 goli i 31 asyst od czasu przybycia pięć sezonów temu. Jakby trzeba było powiedzieć, utrata kogoś takiego kalibru byłaby katastrofalnym ciosem dla klubu, który po raz pierwszy od tego c

zasu chce walczyć zarówno w Premier League, jak i w Lidze Mistrzów. 2014-15.LIVERPOOL MIAŁ ZAMIENNIK Mając to na uwadze, Klopp był pewien, kogo chciałby przejąć od Coutinho, gdyby jego zmiana w Barcelonie się spełniła.Niemiecki outlet Bild twierdzi, że szef Liverpoolu zidentyfikował Thomasa Mullera jako swojego pierwszego zastępcę dla celu z Barcelony. Chociaż obecnie powszechnie wiadomo, że The Reds zdecydowali się odrzucić ofertę 100 milionów funtów od tanie stroje piłkarskie katalońskich gigantów, ten sam raport mówi, że zajęli to stanowisko dopiero po Bayernie Monachium odmówiło podjęcia rozmów dotyczących międzynarodówki niemieckiej.