koszulka psg mbappe Philippe Coutinho jest oficjalnie

koszulka psg mbappe Philippe Coutinho jest oficjalnie drugim najdroższym graczem w historii po tym, jak odłożył pióro na papier na transferze za 142 miliony funtów do Barcelony. Jego ostatnie sześć miesięcy w Liverpoolu były przerywane nieustannymi powiązaniami z Camp Nou, a The Reds radzili sobie doskonale, by utrzymać się przy swoim. Polityka „zakazu sprzedaży klubu” w okresie letnim. Blaugrana szybko zwiększyła licytację, a Coutinho złożył wniosek o transfer, ale bezskutecznie. Teraz fani Barcelony i ogólnie społeczność piłkarska będą chcieli zobaczyć, jak Coutinho radzi sobie w innym z największych klubów na świecie, obok takich jak Lionel Messi i Andresa Iniesty.

Barcelona zablokowała rogi z Levante w niedzielę i zmierzy się z Celtą Vigo w Copa del Rey w czwartek, ale jest mało prawdopodobne, aby Coutinho pojawił się w którymkolwiek z meczów. Jego prezentacja została zapisana na poniedziałek, opóźniona z powodu starcia La Liga, z Brazylijczyk przechodzi badanie medyczne, aby zakończyć transakcję. Odsłona na Camp Nou w poniedziałekDokładne wyniki badania mogą również rzucić kilka interesujących rewelacji. i problemy z urazami były przywoływane w każdym przypadku. Wątpliwości co do trafności tych komentarzy latem pozostają, ale jeśli chodzi o styczeń, wydaje się, że w ogóle nie było zatuszowania.

Według hiszpańskiego outletu AS, Coutinho koszulki piłkarskie tanie może być poza domem nawet przez 15 dni z testem medycznym używanym do ustalenia stopnia dyskrecji. Okres nieco ponad dwa tygodnie na stole terapeutycznym oznaczałby debiut Coutinho na 28 stycznia i ukłon w