koszulka manchester united z własnym nadrukiem Tak więc, Dieg

koszulka manchester united z własnym nadrukiem Tak więc, Diego Costa w końcu spełnił swoje życzenie i zapewnił sobie powrót do Atletico Madryt. Po tym, jak Antonio Conte powiedział mu bez żadnych wątpliwości, że nie był poszukiwany w Chelsea przed nowym sezonem, napastnik nie wrócił do zachodniego Londynu po jego letnia przerwa. I Conte nie przejmował się zbytnio po tym, jak wybuchnął śmiechem, gdy zapytano go o twierdzenia Costy, że był traktowany jak przestępca.

Oczywiście Costa nie będzie mógł grać dla Atleti do stycznia z powodu zakazu transferu – ale jest zachwycony powrotem do „domu”. Szczególnie jeden zawodnik Atletico wydawał się bardzo zadowolony z powrotu Costa – Antoine Griezmann.Francuz zabrał na Twittera po ogłoszeniu umowy z Costa i napisał: „Nadchodzi huk, czy nadchodzi huk”. Słodkie. Ale czy przejście Costy na stronę Diego Simeone może mieć duży wpływ na przyszłość Griezmanna? do Manchesteru United. Jednak po podtrzymaniu zakazu transferu Atleti wyjaśnił, że nie może opuścić klubu, gdy nie są w stanie podpisać zastępstwa.

Czy Griezmann przeniesie się teraz do United? Czy to, że Costa przybył do Wanda Metropolitano, oznacza, że ​​Griezmann w końcu przeniesie się do United? Cóż, to pytanie zostało zadane w piątek hiszpańskiemu ekspertowi piłkarskiemu Guillemowi Balague'owi, który odpowiedział ciekawą odpowiedzią. Odpowiedź Balague'a: „Nie w styczniu”, powiedział. „Myślę, że latem wszyscy wiemy, że będzie próbował odejść. Ale czy naprawdę myślisz, że United będzie jedyną drużyną, która będzie go chciała? „Griezmann upewni się, że odbędzie się dla niego aukcja, a nawet Atletico zrobi wszystko, aby go koszulki piłkarskie z własnym nazwiskiem dla dzieci zatrzymać. A więc letnia saga transferowa już w drodze!”