strój messi dla dzieci W 25 występach dla PSG Neymar zdob

strój messi dla dzieci W 25 występach dla PSG Neymar zdobył 26 bramek, 14 asyst i średnią ocenę meczu 9,06 według WhoScored.com. Nieźle, co? Neymar wznowił normalną służbę w jego ostatnim występie w PSG. Paryżanie udali się na Stade de la Route de Lorient na półfinał Coupe de la Ligue, który szybko przekształcił się w pięciobramkowy thriller. podwoił przewagę tuż po przerwie. Wyglądało na to, że mecz uciekł z Rennes, kiedy Giovani Lo Celso awansował do PSG 3:0 po katastrofalnym błędzie Abdoulaye Diallo. Jednak gospodarze walczyli po tym, jak Kylian Mbappe otrzymał czerwoną kartkę, decyzją VAR, za okropny faul. Debiutująca Diafra Sakho i Sanjin Prcic zebrali się dla Rennes, ale goście czekali na zwycięstwo 3:2 i miejsce w finale.

Neymar przejmuje mickeyW 90 minutach Neymar nie strzelił goli ani asyst, ale jego niezrównana klasa pozostała widoczna przez cały czas, w tym wirusowy moment kontroli i błyskotliwości. 25-latek zachwycił Twittera pozornie trywialną fazą gry. Neymar spektakularnie kontrolował długie podanie plecami i przerzucił piłkę nad obrońcą, zanim został zepchnięty na zie

mię. Sprawdź moment w klasie poniżej: Po zobaczeniu tego błysku nonszalancji z pewnością możesz odnieść się do pochopnego obrońcy. jak u siebie czuje się Neymar we Francji, przez wielu uznawany za słabszą ligę dla zawodnika, który ma tytuł przyszłego zwycięzcy Złotej Piłki. Nie można jednak powiedzieć, że nie cieszy się piłką nożną i nie możemy narzekać, gdy dostarcza tak koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci genialnych momentów. Czy tak bezproblemowe umiejętności przeniosą się do Ligi Mistrzów i dwóch mega starć z Realem Madryt, dopiero się okaże ale jak lo